O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zwalczenia nudy. Od samego startu koncentruję się na tym, żeby zapewniać swoim czytelnikom wiedzę oraz porady, z których będą mogli skorzystać. Piszę, ponieważ lubię, ale i z powodu tego, że pragnę polepszać swój warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, a nawet krytykę co oczywiste konstruktywną).
Czytaj i wymieniaj się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto pragnie spędzić kilka miłych minut, czytając na bardzo zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Oczywiście wszyscy posiadamy inny punkt widzenia i różne poglądy, więc zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad przekazaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli okażą się one krytykujące – dzięki tego typu komentarzom mam możliwość się wciąż edukować.
Czy warto mnie czytać? Polecam sprawdzić na start kilk tekstów – a gdt się spodobają, zachęcam do dalszego poznawania bloga. Jest on dosyć pokaźny, w związku z tym wierzę, że każdy będzie mógł znaleźć tu coś dla siebie!